– W ostatnim czasie często zmieniano przepisy, które teoretycznie podnoszą bezpieczeństwo, a tak naprawdę chodzi chyba o zarabianie pieniędzy. Zgodnie z tą regułą czekają nas zmiany w przepisach dotyczących ciągłości przeglądów dowodów rejestracyjnych pojazdów. Moim zdaniem dotychczas obowiązujące w tej kwestii zasady się sprawdzały, a wprowadzona nowelizacja to jedynie próba wyłudzenia pieniędzy. Znam osoby, które spóźniły się ze zrobieniem przeglądu na czas i nie było to działanie specjalne. Zabranie dowodu rejestracyjnego to wystarczająca kara w takich przypadkach – stwierdza mieszkaniec Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze