Przez kilka godzin na najmłodszym przemyskim osiedlu Rosłońskiego było gwarno, radośnie i kolorowo. Dzisiejszego dnia (20 czerwca br.) „Nasza Chata” Domy dla Dzieci TND w Przemyślu zorganizowało dla wszystkich chętnych Osiedlowy Piknik Integracyjny pod hasłem „Czas na aktywność”.
Współorganizatorami imprezy, którzy dołożyli cenną cegiełkę od siebie do tego ze wszech miar udanego przedsięwzięcia, byli: Wioska Fantasy, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Niepubliczny NZOZ „Paramedyk”, POSiR, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, przemyskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszenie Sportowe „Kinsen” oraz Adrian Głowacz. Na placu obok osiedla była możliwość zapoznać się z wyposażeniem karetki pogotowia czy rycerskiego ekwipunku, uczestniczyć w grach, zabawach i konkursach, prowadzonych przez wolontariuszy z „Naszej Chaty”, zajęciach plastycznych, strzelaniu z łuku, turnieju walk rycerskich, puszczaniu baniek mydlanych. Niesłabnącą popularnością cieszyło się malowanie twarzy, proponowane przez nauczycieli z przemyskiej „jedynki”. Członkowie Stowarzyszenia Sportowego „Kinsen” zaprezentowali pokaz sztuk walk aikido.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze