Tegoroczne Dni Przeworska odbiły się szerokim echem. Zaproszone gwiazdy trafiły swoją muzyką w gusta muzyczne zarówno młodzieży, jak i starszego pokolenia. Trzy dni wypełnione były sportem, śpiewem, tańcami i wspaniałą zabawą.
Dni Przeworska rozpoczęły się na sportowo w piątkowe popołudnie, 8 lipca (więcej o tym na stronach sportowych). Sobota upłynęła pod znakiem muzyki. Jako pierwszy wystąpił zespół Muzyczny Świat z Przeworska, a po nim dla amatorów mocniejszego brzmienia wystąpiła grupa Ghotrid. Z powodu niepewnej pogody impreza stanęła pod znakiem zapytania, jednak o g. 19 wystąpił zespół Łzy, który na dobre przegonił unoszące się nad sceną chmury. Łzy zagrały dwugodzinny koncert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 20-lecia istnienia. Publiczność wysłuchała nowych utworów, nagranych z obecną wokalistką Sarą, jak również tych starszych, ze znanymi wszystkim tekstami. Najgłośniej wykonaną piosenką była legendarna Agnieszka[paywall].
fot.Barbara Chmura
Sara, obecna wokalistka zespołu Łzy, porwała tłumy do zabawy.
O g. 18 stadion miejski znowu wypełniły tłumy. Przybyli szczególnie miłośnicy disco polo, bowiem na scenie pojawił się legendarny Bayer Full. Lider zespołu Sławomir Świerzyński bawił publiczność zarówno piosenkami, jak i dowcipami. Kultowe utwory: Wszyscy Polacy to jedna rodzina i Majteczki w kropeczki śpiewał chyba każdy.
Podczas trzydniowego święta rozrywki nie brakowało dla nikogo. Organizatorzy: burmistrz Przeworska Leszek Kisiel, MOK oraz MOSiR zapewnili mieszkańcom i przyjezdnym szereg atrakcji, a zaproszone gwiazdy z pewnością spełniły oczekiwania różnorodnej publiczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze