Tegoroczne majówki pełne były najrozmaitszych atrakcji. Zorganizowano dni ogrodu, na których można było wybrać sprzęt ogrodniczy oraz kupić kwiaty. Najmłodsi mogli się bawić w wesołym miasteczku oraz brać udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach. Na scenie wystąpili finaliści ubiegłorocznej edycji konkursu „Masz Talent”, których oceniał Mateusz Ziółko, finalista 3. edycji programu The Voice of Poland.
Wytyczona została specjalna trasa rowerowa, na której dzieciaki mogły sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze. Zorganizowany został quiz ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Po południu odbyły się występy finalistów ubiegłorocznej edycji konkursu „Masz Talent”, zorganizowanej przez prezes Jarosławskiej Fundacji Pomocna Dłoń Alicję Zając. Zaśpiewali: Aldona Mikoś, Katarzyna i Aleksandra Wygnaniec, Łukasz Szałaj, Dawid Krzeptoń, Krzysztof Kądziołka, a zatańczył Paweł Surdaj.Po występach ubiegłorocznych finalistów odbył się Finał 8. edycji „Masz Talent”. Wzięło w nim udział 12 finalistów startujących w kilku kategoriach. Tegoroczną zwycięzczynią została Natalia Darkowska wykonująca piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Na koniec wystąpiła gwiazda wieczoru – Mateusz Ziółko z zespołem, finalista 3. edycji programu The Voice of Poland. Po jego występie odbyła się dyskoteka, którą poprowadził Dj Mad.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a u nas w Przemyślu jest ciekawiej. Festiwal kapel tajoj
mam takie małe pytanko KTO??? zezwolił na założenie PUBU PARKOWEGO przy/ na os. AK na wprost 100 mieszkań bloku nr 7 pytam się KTO???? i DLACZEGO!!!!! podejmuje takie " decyzje", na witrynie budy widnieje logo JKS , w parku będzie tak miło i bezpiecznie ,że policja nie będzie musiała przeprowadzać żadnych ankiet.
a u nas w Przemyślu jest ciekawiej. Festiwal kapel tajoj
mam takie małe pytanko KTO??? zezwolił na założenie PUBU PARKOWEGO przy/ na os. AK na wprost 100 mieszkań bloku nr 7 pytam się KTO???? i DLACZEGO!!!!! podejmuje takie " decyzje", na witrynie budy widnieje logo JKS , w parku będzie tak miło i bezpiecznie ,że policja nie będzie musiała przeprowadzać żadnych ankiet.