Reklama

Szczeniak przywiązany do drzewa w parku

12/08/2015 13:00

Dzieci bawiące się w parku miejskim w Przemyślu uratowały szczeniaka, którego ktoś przywiązał do jednego z drzew.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 12 bm. około godziny 12. Przejęci losem zwierzęcia najmłodsi zaalarmowali pracujących w pobliżu pracowników służb komunalnych. Ci dali mu wodę.

– Był bardzo spragniony – przyznaje jeden z mężczyzn. – Pił i pił – dodaje.

Psa zabrali strażnicy miejscy, którzy przetransportowali go do gabinetu weterynaryjnego Andrzeja i Radosława Fedaczyńskich w Przemyślu.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pies - niezalogowany 2015-08-13 13:38:25

    jakim trzeba być człowiekiem żeby tak postępować

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pies2 - niezalogowany 2015-08-13 13:50:03

    skurwysynem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości