– Zima w tym roku nie jest dokuczliwa dla kierowców, jednak ostatnio dała im się nieco we znaki. Przy niedawnym większym spadku temperatury nawierzchnie zrobiły się bardzo śliskie, co wymusiło intensywne działania drogowców. Niestety nie wszędzie dotarli na czas, bo na przykład kierowcy, którzy we wtorek, 5 stycznia, w godzinach porannych znaleźli się na krzyżówce przy Brodzińskiego, nie byli w stanie wyhamować przed obwodnicą. Koła ślizgały się na jezdni i nie trudno było o stłuczkę. Może następnym razem należałoby szybciej reagować na zmiany warunków pogodowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jesienią na ulicy Glazera w kierunku Osiedla Rycerskie zamontowano progi zwalniający, pytanie czy ten kto zdecydował o ich lokalizacji ma coś z głową czy pomyślał o tym co dzieje się w zimie w tym miejscu gdzie trzeba zwolnic do 10 na godzinę by przejechać a potem jak wyjechać pod górę gdy jest ślisko????????? koła kręcą się w miejscu ......... masakra .Coraz więcej idiotycznych pomysłów, które zamiast pomagać tylko szkodzą. Totalny brak wyobraźni .
Jesienią na ulicy Glazera w kierunku Osiedla Rycerskie zamontowano progi zwalniający, pytanie czy ten kto zdecydował o ich lokalizacji ma coś z głową czy pomyślał o tym co dzieje się w zimie w tym miejscu gdzie trzeba zwolnic do 10 na godzinę by przejechać a potem jak wyjechać pod górę gdy jest ślisko????????? koła kręcą się w miejscu ......... masakra .Coraz więcej idiotycznych pomysłów, które zamiast pomagać tylko szkodzą. Totalny brak wyobraźni .