Reklama

Szklanka na jezdni

17/01/2016 19:27

– Zima w tym roku nie jest dokuczliwa dla kierowców, jednak ostatnio dała im się nieco we znaki. Przy niedawnym większym spadku temperatury nawierzchnie zrobiły się bardzo śliskie, co wymusiło intensywne działania drogowców. Niestety nie wszędzie dotarli na czas, bo na przykład kierowcy, którzy we wtorek, 5 stycznia, w godzinach porannych znaleźli się na krzyżówce przy Brodzińskiego, nie byli w stanie wyhamować przed obwodnicą. Koła ślizgały się na jezdni i nie trudno było o stłuczkę. Może następnym razem należałoby szybciej reagować na zmiany warunków pogodowych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca 2 - niezalogowany 2016-01-18 09:36:05

    Jesienią na ulicy Glazera w kierunku Osiedla Rycerskie zamontowano   progi zwalniający, pytanie czy ten kto zdecydował o ich lokalizacji ma coś  z głową  czy pomyślał o tym co dzieje się w zimie  w tym miejscu gdzie trzeba zwolnic do 10 na godzinę by przejechać a potem jak wyjechać pod górę gdy jest ślisko????????? koła kręcą się w miejscu ......... masakra .Coraz więcej idiotycznych pomysłów,  które zamiast pomagać tylko szkodzą. Totalny brak wyobraźni . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama