Wprawdzie niejednomyślnie, ale radni gminy Fredropol ostatecznie nie zgodzili się na likwidację trzech szkół filialnych. Jedna z nich od września będzie miała tylko trzech uczniów.
Decyzją radnych najbardziej zainteresowani byli mieszkańcy Kupiatycz, którzy w środę, 17 lutego, licznie przyjechali na sesję rady gminy. Nie było natomiast nikogo z Rybotycz i Darowic. Ze względu na rutynową kontrolę prowadzoną w urzędzie przez Regionalną Izbę Obrachunkową, sesja nie odbyła się w sali narad, ale w budynku OSP Fredropol. Niewielkie pomieszczenie nie było w stanie pomieścić przybyłych mieszkańców.
fot.Paweł Bugira
Radni nie byli jednomyślni w temacie likwidacji szkół. Przewaga była po stronie przeciwników tego rozwiązania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co za idioci jak mozna utrzymywac takie szkoly
co za idioci jak mozna utrzymywac takie szkoly
Ku..a masz szkole na miejscu to sie ciesz, co bys powiedziala jak bys musiala wozic male dzieci gdzies dalej?
Oprócz uczniów szkoła to tez całe zaplecze; rodzice, nauczyciele. czy ktoś pomyślał o nich? łatwo zamknąć trudno walczyć. |JAk mówił JP II dzieci sa przyszłościa narodu? więc dalej pani powyżej uważa ze nie warto? proszę sie zastanowic..o jkaą przyszłość pani walczy!
Ciekawa jestem czy w oczy ta osoba ktora nazywa ludzi ktorzy sa Na zdjeciu i nie tylko,ktorzy walcza o swoje dzieci i wnuki powtorzy to w oczy?:)... raczej nie bo najlepiej jest obrazac z ukrycia:) ... a w niedziele do Kosciolka pobiegnie:)...Pragne dodac ze duza czesc ludzi walczacych o szkole to ludzie wyksztalceni duza czesc nawet po studiach!!!... Takze zanim zaczniesz obrazac spojrz w lustro !!!!
Sama jestes idiotka kretynko jedna!!! Przez takich jak Ty w Polsce dzieje sie jak sie dzieje!!!
tez tak myślę jest mało dzieci a koszt utrzymania szkoły .to duże pieniądze .dziwi mnie to ze ludzie nie mogą tego zrozumiec.A potem tacy to tylko oceniają wójta.jaki on to jest zły....kochani popatrzmy najpierw na swoje podwórka a potem ktytykujmy......Co się tyczy pana wójta to zawsze był mi pomocny.I nie ważne czy ktoś ma wyższe wykształcenie .czy też nie ..trzeba zawsze być człowiekiem...
az sie uśmiałam z twojej wypowiedzi...o jaką ty przyszlośc walczysz????ja parę lat wstecz tak tez myślałam moje córki ukonczyły gimnazjum we fredropolu potem dobre liceum .a potem studia w Lublinie..a dzisiaj moja córka jest ze mną w Uk.bo w Przemyślu brak pracy....moja rodzina juz o nic nie walczy..zal mi tylko tych co zostali w kraju
Mieszkaniec i Zainteresowana to ta sama osoba wynika z adresu IP 82,132,246,237 najpierw wytyka ludziom, że obrażają innych a poniżej sama ich obraża. Zastanów się człowieku co Ty robisz i wykaż się szczyptą inteligencji nie wystarczy zmienić nazwy osoby komentującej :)
Co za idioci jak mozna utrzymywac takie szkoly
co za idioci jak mozna utrzymywac takie szkoly
Ku..a masz szkole na miejscu to sie ciesz, co bys powiedziala jak bys musiala wozic male dzieci gdzies dalej?