– Jest wiele problemów i to na wielu płaszczyznach. Musimy się z nimi zmierzyć. To bardzo pilne. Starostwo musi doprowadzić do spełnienia wymogów wchodzących w 2016 roku, a dyrekcja szpitala i pracownicy muszą podnieść jakość usług i udowodnić, że zależy im na stworzeniu dobrej i przyjaznej pacjentom placówki – uważa starosta jarosławski Tadeusz Chrzan.
Starosta zapewnia, że już niedługo poprawi się jakość zarządzania Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. – Zwiększamy wymagania stawiane dyrekcji COM – stwierdza. Zapowiada również, że podejmowane działania sytuację placówki polepszą. Tu mówi o planach i rozwoju szpitala. Jednak stwierdzenie o wielopłaszczyznowości problemów nasuwa wniosek, że wiążą się one nie tylko z sytuacją finansową placówki, kontraktami z NFZ i bazą sprzętową, ale dotyczą też spraw związanych z personelem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.panie redaktorze niech pan lepiej napisze co się stanie ze szpitalem jak do końca 2016r. - szpital nie spełni tych wszystkich warunków?I KTO MA NA TEN SZPITAL PODREMONTOWANY OCHOTĘ???
o to dobrze zrobimy szpital parafialny
tak parafialny dyrektorem ten w kaskudyr.prowadzącym ten z górki
panie redaktorze niech pan lepiej napisze co się stanie ze szpitalem jak do końca 2016r. - szpital nie spełni tych wszystkich warunków?I KTO MA NA TEN SZPITAL PODREMONTOWANY OCHOTĘ???
o to dobrze zrobimy szpital parafialny
co za wsiowy kawaler na tym zdjęciu