Uroczystości z okazji 25. rocznicy samorządu terytorialnego w Tryńczy połączono z poświęceniem sztandaru gminy i obiektu wielofunkcyjnego przy miejscowym Zespole Szkół.
Odprawionej z okazji rocznicy mszy św. przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek, który poświęcił sztandar gminy Tryńcza. Następnie uczestnicy obchodów przeszli do hali widowiskowo-sportowej. Poprowadziła ich Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz grupa Mażoretek „Finezja”. Na obchodach obecne były poczty sztandarowe ochotniczych straży pożarnych, straży grobowych i szkół z terenu gminy. Na miejscu odbył się ceremoniał przekazania sztandaru przedstawicielom pracowników samorządowych, jednostek organizacyjnych i społeczności gminnej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze