Reklama

Szusowanie na święta? Czemu nie! Stok otwarty [ZDJĘCIA]

Sprawdziliśmy, jak podczas świąt Bożego Narodzenia będzie funkcjonował przemyski stok narciarski.

Przypominamy, że pojeździmy jedynie do 27 grudnia, potem stoki zostaną zamknięte. Warto więc założyć narty również od święta, to dobra okazja, by spalić bożonarodzeniowe smakołyki.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Roch - niezalogowany 2020-12-23 11:05:40

    3 najmroźniejsze dni w II polowie miesiąca nie śnieżyli  a teraz leje deszcz.  Nie wiem czy narty błotne sìę na święta sprawdzą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-12-23 11:08:41

    Narty ale wodne, brawo p. Dyrektor, będzie znów płacz 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-12-23 11:10:54

    Sto nie będzie zamknięty w czasie ferii.A to jest promykiem  dla nas wszystkich

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości