Sprawdziliśmy, jak podczas świąt Bożego Narodzenia będzie funkcjonował przemyski stok narciarski.
Przypominamy, że pojeździmy jedynie do 27 grudnia, potem stoki zostaną zamknięte. Warto więc założyć narty również od święta, to dobra okazja, by spalić bożonarodzeniowe smakołyki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.3 najmroźniejsze dni w II polowie miesiąca nie śnieżyli a teraz leje deszcz. Nie wiem czy narty błotne sìę na święta sprawdzą.
Narty ale wodne, brawo p. Dyrektor, będzie znów płacz
Sto nie będzie zamknięty w czasie ferii.A to jest promykiem dla nas wszystkich
stok to najbardziej nietrafiona inwestycja która przynosić będzie ciągle straty i to nie tylko chodzi o zjazdy ale otaczającą stok logistykę w cudzysłowie tu nawet dobry obiad nie można zjeść a co dopiero myśleć o zostanie tu choćby na weekend bo hotelu blisko stoku nie ma i co by nie mówić nie ma tu czegoś co mają inne stoki... Dlatego omijam to miejsce i jadę do Arłamowa
Dla czego nie ma podglądu na kamerkę na dole. Czyżby wyłączono bo frekwencja bardzo mała i wstyd będzie ? Byłem dziś warunki fatalne.
3 najmroźniejsze dni w II polowie miesiąca nie śnieżyli a teraz leje deszcz. Nie wiem czy narty błotne sìę na święta sprawdzą.
Narty ale wodne, brawo p. Dyrektor, będzie znów płacz
Sto nie będzie zamknięty w czasie ferii.A to jest promykiem dla nas wszystkich