Od 9 grudnia br. na billboardzie zlokalizowanym tuż nad salonem ING LOT na nowojorskim Times Square, wyświetlany jest spot promujący miasto, z którego pochodzi marka. Dotychczas na billboardzie promowane były produkty, nowe kolekcje, a także materiały dotyczące owocnej współpracy firmy z broadwayowskimi musicalami. Tym razem jednak INGLOT pragnie zaprezentować się z bardziej osobistej strony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wielkie wyrazy uznania dla firmy Inglot! Jednym takim spotem zrobią pewnie dla promocji miasta więcej, niż cała nasza zachłanna władza przez ostatnie kilka lat. Brawo!Swoją drogą, spot super wykonany.
Pan Inglot był geniuszem, podbił cały świat. Można osiągnąć więcej będąc uczciwym przedsiębiorcą?
BYLAM TAM I WIDZIALAM TO NAPRAWDE TAK JEST
ale jaki to ma sens? co kogo obchodzi kilka ujec jakiegos tam miasta skadstam, wyswietlanego na jakims ekranie w zatloczonym miescie? Przechodnie jesli w ogóle spojrza na ten ekran to i tak pomysla sobie well great.. another f**g ad...
Marek. Twój komentarz nie ma sensu.
Poszedł Marek na jarmarek..........................
To jest właśnie lokalny patriotyzm. Brawo!
Wielkie wyrazy uznania dla firmy Inglot! Jednym takim spotem zrobią pewnie dla promocji miasta więcej, niż cała nasza zachłanna władza przez ostatnie kilka lat. Brawo!Swoją drogą, spot super wykonany.
Pan Inglot był geniuszem, podbił cały świat. Można osiągnąć więcej będąc uczciwym przedsiębiorcą?