Reklama

Tak świętowali w Hermanowicach!

Święto Szkoły” w Hermanowicach, zorganizowane w niedzielne, czerwcowe popołudnie, po raz kolejny stało się okazją do wspólnej zabawy.

W programie znalazły się: występy artystyczne uczniów klas 0 – III szkoły podstawowej oraz gimnazjum, prezentacje finalistów tegorocznych konkursów oraz[paywall] teleturniej „Kocham Cię Polsko”.

Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych. Ci oddawali się szaleństwom na dmuchańcach i próbowali swoich sił, pokonując przygotowany tor przeszkód. Konkurencji i zabaw sportowych było tego dnia pod dostatkiem. Śmiałkowie mogli sprawdzić się na strzelnicy, a artyści oddać pracy twórczej w plenerze.

Zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się też ekspozycja sprzętu straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego. Pogoda dopisała, więc chętnych do wspólnego świętowania nie brakowało. Ci, którzy zgłodnieli, mogli liczyć na ciepłą przekąskę w postaci grillowanych kiełbasek.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości