Święto Szkoły” w Hermanowicach, zorganizowane w niedzielne, czerwcowe popołudnie, po raz kolejny stało się okazją do wspólnej zabawy.
W programie znalazły się: występy artystyczne uczniów klas 0 – III szkoły podstawowej oraz gimnazjum, prezentacje finalistów tegorocznych konkursów oraz[paywall] teleturniej „Kocham Cię Polsko”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze