Reklama

Tam gdzie dużo ludzi powinny być szalety

13/08/2016 07:18

– Każdy turysta odwiedzający Przemyśl z pewnością pojawia się w Rynku. To serce miasta, miejsce spotkań towarzyskich. W większości miast to właśnie w Rynku usytuowane są miejskie szalety. U nas ich nie ma, najbliższe są przy Ratuszowej. To niby niedaleko, ale jednak kawałeczek jest.

Moim zdaniem miejskie WC powinno być bliżej Rynku, w dodatku dobrze oznakowane, żeby nikt nie musiał pytać i szukać. I nie chodzi tu raczej o zwykły ustęp typu Toi Toi. Samorządy większych i mniejszych miast coraz częściej inwestują teraz w takie przybytki, które nie powinny odstraszać i być dobrze utrzymane, więc może i nas warto by o tym pomyśleć – podrzuca pomysł przemyślanin z pochodzenia, odwiedzający miasto w okresie wakacji.


Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    qawa69_964 2016-08-13 09:00:01

    "To niby niedaleko, ale jednak kawałeczek jest" :D :D Rusz dupę kawałek....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    4eys - niezalogowany 2016-08-13 22:03:26

    Powinny ale Przemyśl to dziki wschód tu każdy załatwia się w bramie albo w krzokach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama