Aż 12 medali przywieźli tancerze przemyskiej Szkoły Tańca „A-Z” z Krajowych Mistrzostw IDO Ossa 2020, stanowiących eliminacje do mistrzostw Europy i świata. – Te sukcesy to wypadkowa talentu, ciężkiej pracy, nie tylko samych tancerzy, ale też trenerów i choreografów – podkreśla Aleksandra Sołga, założycielka i właścicielka największej i najpopularniejszej szkoły tańca w Przemyślu.
Trzy dni (31 sierpnia – 2 września br.) zaciętej, tanecznej rywalizacji, w której wzięło udział ponad 600 tancerzy z klubów z całej Polski, startujących w ok. 70 konkurencjach i kategoriach wiekowych, zakończyły się niekwestionowanym sukcesem dla tancerzy Szkoły Tańca „A-Z”.
W Krajowych Mistrzostwach IDO – OSSA 2020 w Tańcach Par i Synchro Dance zanotowali rewelacyjny start, dwunastokrotnie stając na podium. Świetne wyniki zagwarantowały[paywall] tancerzom z Przemyśla awans do startu w Mistrzostwach Świata IDO. Ogrom pracy w przygotowanie startujących do tanecznej rywalizacji włożyli trenerzy Joanna Ciżman, Joanna Dąbska, Sylwia Sarnowska i Hubert Rajek, którzy wspierali swych podopiecznych dobrym słowem i dodawali otuchy, a także niezawodna ekipa Przemyskiej Fundacji Rozwoju Tańca dbająca o organizację szkoleń i wyjazdów.
– Jak zwykle mogliśmy też liczyć na niezawodnych kibiców w postaci zaangażowanych rodziców – podsumowuje wyjazd A. Sołga.
Wśród 12 medali przywiezionych z Ossy przez przemyskich tancerzy aż 6 to złoto. W różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych mistrzostwo Polski wytańczyły: „AZETKI I” w składzie Anna Haszczyn, Wiktoria Markiewicz, Zuzanna Dykiel, Zofia Dykiel , Justyna Nieradka, Zuzanna Szeląg i Bartłomiej Filip (choreografia: „Cyrk”), LADY GROUP„A-Z” w składzie Monika Grąz, Emilia Bazan, Dominika Fleszar, Małgorzata Wszołek-Siemińska, Paulina Flis, Hanna Fleszar, Joanna Grochowicz (choreografia „Housekeepers”), DANCE CLUB „A-Z” w składzie: Justyna Nieradka, Bruno Sarnowski, Anna Haszczyn i Bartłomiej Filip, a także duet Justyna Nieradka i Zuzanna Szeląg oraz solo Wiktoria Markiewicz i Anna Haszczyn.
Cztery 2. miejsca i tytuły wicemistrza Polski 2020 przywieźli z Ossy: SALSA DANCE CLUB „A-Z” w składzie: Hubert Rajek, Bruno Sarnowski , Bartłomiej Filip, duet Bartłomiej Filip i Joanna Haszczyn, a także Zuzanna Szeląg oraz Wiktoria Markiewicz.
Z kolei 2 brązowe krążki, poświadczające uzyskanie tytułu II wicemistrza Polski, to zasługa: duetu Zofia Dykiel i Zuzanna Dykiel oraz grupy tanecznej „AZETKI II”, która zatańczyła w składzie: Wiktoria Wołoszyn, Daria Sokół, Martyna Hamryszczak, Martyna Bachowska, Kinga Szymczak, Wiktoria Winiarska, Luiza Świetlicka.
– Wspaniale spisały się też nasze tancerki salsa shines Daria Sokół i Wiktoria Wołoszyn, Martyna Bachowska i Martyna Hamryszczak, a także Anna Haszczyn i Justyna Nieradka, które, pokonując liczne rywalki w eliminacjach, weszły do finału Mistrzostw Polski – podkreśla dumna z osiągnięć swoich podopiecznych Aleksandra Sołga, dodając, że tancerze „A-Z” nie spoczywają na laurach i już planują udział w kolejnych wydarzeniach tanecznych w Przemyślu, ale też w kraju, a przy sprzyjających warunkach także start w Mistrzostwach Świata IDO Internatonal Dance Organization.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Thanks for sharing the article, and more importantly, your personal experienceMindfully using our emotions as data about our inner state and knowing when it’s better to de-escalate by taking a time out are great tools. Appreciate you re https://kodi.software/ ading and sharing your story, since I can certainly relate and I think others can too
Brawo, brawo, brawo !!!
Thanks for sharing the article, and more importantly, your personal experienceMindfully using our emotions as data about our inner state and knowing when it’s better to de-escalate by taking a time out are great tools. Appreciate you re https://kodi.software/ ading and sharing your story, since I can certainly relate and I think others can too