Mistrzostwa okręgu podkarpackiego połączone z XV Ogólnopolskim Turniejem Tańca Towarzyskiego „O puchar wójta gminy Radymno” odbędą się już w niedzielę, 6 października w hali sportowej w Sośnicy przy ul. Kolejowej 1.
Turniej rozpocznie się o g. 9 i potrwa przez cały dzień, a jego kulminacją będzie uroczysta gala wieczorowa o g. 18.
Tancerze rywalizować będą w różnych kategoriach wiekowych i stylach tanecznych.
Bilety wstępu: 40 zł dla dorosłych oraz 30 zł dla młodzieży szkolnej. Mieszkańcy gminy Radymno, za okazaniem dokumentu: wstęp wolny!
Zapraszamy do Sośnicy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze