Koc, gorąca herbata i ciepłe skarpety to nie jedyne sposoby na to, by rozgrzać się zimą. Dobrą i sprawdzoną metodą na podniesienie temperatury naszego ciała są przyprawy. Można je dodawać do herbaty, kawy, sosów, dań głównych czy zup. Przyprawy sprawią również, że nasze jedzenie nabierze wyrazistego smaku i aromatu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze