Reklama

Tenisiści stołowi SMS Pegaz Jarosław z szansami na awans

Dwa zwycięstwa w weekend i 2. miejsce na półmetku rozgrywek w II lidze podkarpacko-małopolskiej. Tak wygląda bilans drużyny SMS Pegaz Jarosław, prowadzonej w sezonie 2023 – 2024 przez Kamila Dziukiewicza i Grzegorza Kielara w sezonie.

W ostatnich meczach I rundy, a jednocześnie inaugurujących występy w 2024 r., jarosławski zespół wygrał u siebie z UKS Villa Verde II Olesno 10:0 i pokonał na wyjeździe UKS Płomień Limanowa 9:1. Tradycyjnie w obu spotkaniach punktowali: Irańczyk Mohamadali Rouintanesfahani, Paweł Włodyka, Krzysztof Marcinowski i Szymon Brud.

W tabeli po 11 kolejkach Szkoła Mistrzostwa Sportowego Pegaz Jarosław z dorobkiem 19 punktów plasuje się na 2. lokacie ze stratą ledwie punktu do ekipy KU AZS Politechnika II Rzeszów (z tym zespołem SMS Pegaz wygrał 7:3).

Reklama

Można już pokusić się o garść statystyk po I rundzie. W jarosławskim zespole zagrało dotąd czterech tenisistów stołowych. Najlepszym bilansem legitymuje się Irańczyk M. Rouintanesfahani – w singlu wygrał 20 meczów, przegrywając ledwie dwa. P. Włodyka triumfował w 16 pojedynkach, 6 przegrał, podobnie jak K. Marcinowski. Wreszcie Sz. Brud pokonał rywali 14-krotnie, 8-krotnie odchodząc od stołu w roli przegranego. W kadrze zespołu są także: Kamil Dziukiewicz, Grzegorz Kielar i Alan Kulczycki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama