Reklama

Texom Eurobus Przemyśl w 1/8 Pucharu Polski. Dwucyfrówka w Świdnicy. Czteropak Artema


Po wysokiej wygranej w Świdnicy z ekipą Przylep-Park ekipa Vanildo Neto zameldowała się w 1/8 Pucharu Polski. Przemyślanie rekordów bramkowych pobijać nie zamierzali, grając na pół gwizdka, a mimo to ustrzelili dwucyfrówkę.


Faworyt był tylko jeden. Kwestią sporną pozostawała odpowiedź na pytanie: czy przemyślanie będą chcieli zrobić sobie strzelnicę z bramki strzeżonej przez Macieja Dudka, czy raczej awansować do 1/8 PP jak najmniejszym nakładem sił. Nie przemęczając się zbytnio, strzelili . Zapewne byłoby ich znacznie więcej, gdyby nie przespali pierwszych 10 minut spotkania, po których był… wynik bezbramkowy. Worek otworzył Artem Fareniuk, który łącznie strzelił cztery bramki. Strzelanie zakończył zaś Oskar Dmochewicz, który trafił na sekundę przed finalną syreną.

 

Przylep-Park Świdnica – Texom Eurobus Przemyśl 1:11 (0:4)

  • Bramki: 0:1 Fareniuk 11:23 min, 0:2 Ruben Santos 14:46 min, 0:3 Fareniuk 17:56 min, 0:4 Abakszyn 19:11 min, 0:5 Abakszyn 26:27 min, 1:5 Bartnicki 28:11 min, 1:6 Fareniuk 31:34 min, 1:7 Szwed 32:32 min, 1:8 Fareniuk 33:27 min, 1:9 Ruben Santos 34:21 min, 1:10 Santana 36:16 min, 1:11 Dmochewicz 39:59 min.
  • Przylep-Park: Dudek – Biereśniewicz, Romanowski, Tomaszewski, Bartnicki oraz Czerniachowski (b), Grzegorczyk, Hausler, Madeja, Mużydłowski, Skiba, Skrzyński.
  • Texom Eurobus: Koltok – Zanko, Szwed, Lebid, Fareniuk oraz Iwanek (b), Santana, Correia, Abakszyn, Ruben Santos, Henrique Diniz, Dmochewicz, Pawlak.
  • Sędziowali: Maciej Siwek i Rafał Świerczek (obaj z Wrocławia). Żółta kartka: Ruben Santos. Widzów: 200.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/12/2025 20:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama