Po wysokiej wygranej w Świdnicy z ekipą Przylep-Park ekipa Vanildo Neto zameldowała się w 1/8 Pucharu Polski. Przemyślanie rekordów bramkowych pobijać nie zamierzali, grając na pół gwizdka, a mimo to ustrzelili dwucyfrówkę.
Faworyt był tylko jeden. Kwestią sporną pozostawała odpowiedź na pytanie: czy przemyślanie będą chcieli zrobić sobie strzelnicę z bramki strzeżonej przez Macieja Dudka, czy raczej awansować do 1/8 PP jak najmniejszym nakładem sił. Nie przemęczając się zbytnio, strzelili . Zapewne byłoby ich znacznie więcej, gdyby nie przespali pierwszych 10 minut spotkania, po których był… wynik bezbramkowy. Worek otworzył Artem Fareniuk, który łącznie strzelił cztery bramki. Strzelanie zakończył zaś Oskar Dmochewicz, który trafił na sekundę przed finalną syreną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze