Reklama

To jakieś kuriozum! Problem z parkowaniem przy sklepie przy ulicy Sportowej

05/02/2023 06:52

– Kilkukrotnie już poruszany był na łamach prasy temat konieczności pobierania bilecików parkingowych między innymi z parkomatu przy supermarkecie przy ulicy Sportowej i wynikających z tego tytułu problemów dla osób posiadających uprawnienia dla niepełnosprawnych.

– Ja doświadczyłem nieco innej, kuriozalnej według mnie sytuacji. Zaparkowałem auto na parkingu i odszedłem od niego właśnie po to, by pobrać bilet z automatu. Przede mną też ktoś był, więc musiałem chwilkę poczekać. Ale kiedy tylko uporałem się z procedurą i wróciłem do samochodu, by wetknąć druk za szybę, okazało się, że już czeka na mnie wezwanie do zapłaty za brak biletu. To według mnie sytuacja niedopuszczalna i kompletnie niezrozumiała – komentuje przemyślanin.
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama