– Kilkukrotnie już poruszany był na łamach prasy temat konieczności pobierania bilecików parkingowych między innymi z parkomatu przy supermarkecie przy ulicy Sportowej i wynikających z tego tytułu problemów dla osób posiadających uprawnienia dla niepełnosprawnych.
– Ja doświadczyłem nieco innej, kuriozalnej według mnie sytuacji. Zaparkowałem auto na parkingu i odszedłem od niego właśnie po to, by pobrać bilet z automatu. Przede mną też ktoś był, więc musiałem chwilkę poczekać. Ale kiedy tylko uporałem się z procedurą i wróciłem do samochodu, by wetknąć druk za szybę, okazało się, że już czeka na mnie wezwanie do zapłaty za brak biletu. To według mnie sytuacja niedopuszczalna i kompletnie niezrozumiała – komentuje przemyślanin.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze