Reklama

Tradycji stało się zadość [ZDJĘCIA]

Zgodnie z tradycją w połowie stycznia odbyło się spotkanie noworoczne w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

Gospodarzem spotkania był starosta przeworski Zbigniew Kiszka. Uczestniczyli w nim duchowni, samorządowcy instytucji państwowych i samorządowych oraz organizacji działających na terenie powiatu.

W swoim wystąpieniu Z. Kiszka podziękował wszystkim za współpracę w 2017 r. Tym, którzy dbali o zdrowie, bezpieczeństwo, lepsze życie mieszkańców powiatu przeworskiego, życząc równocześnie lepszego nowego roku. Modlitwie przewodniczył ksiądz dziekan Zenon Ruchlewicz, a po niej uczestnicy spotkania, dzieląc się opłatkiem, złożyli sobie noworoczne życzenia.

Podtrzymując piękną tradycję młodzież z klas I i II Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku przygotowała jasełka, czyli teatralne przedstawienie biblijnych wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa Chrystusa, przeplatane kolędami i pastorałkami. Wystrój sali oraz poczęstunek przygotowali uczniowie klas gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku, Zespołu Szkół w Zarzeczu oraz Zespołu Szkół w Kańczudze pod nadzorem opiekunów z poszczególnych szkół.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości