Jak co roku, 6 stycznia w Ujeznej odbędzie się Orszak Trzech Króli.
Organizatorami są wójt i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku, a aktywny udział biorą lokalne organizacje, grupa kolędnicza i mieszkańcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przykre jest, ze mamy negatywnych "bohaterów" tym razem w Ujezdnej.gdzie zdrowiem a kto wie czy nieżyciem gra w najlepsze wójt gminy w Przeworsku a w tle jak zwykle w tego rodzaju grach kościół reprezentowany przez arcybiskupa.
Przykre jest, ze mamy negatywnych "bohaterów" tym razem w Ujezdnej.gdzie zdrowiem a kto wie czy nieżyciem gra w najlepsze wójt gminy w Przeworsku a w tle jak zwykle w tego rodzaju grach kościół reprezentowany przez arcybiskupa.