Reklama

Tradycyjny Orszak Trzech Króli w Ujeznej się odbędzie

Jak co roku, 6 stycznia w Ujeznej odbędzie się Orszak Trzech Króli.

Organizatorami są wójt i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku, a aktywny udział biorą lokalne organizacje, grupa kolędnicza i mieszkańcy.

Uroczystość rozpocznie pokłon trzech króli Dzieciątku o g. 11, potem jasełka i msza św. w kościele pw. Matki Boskiej Pocieszenia w Ujeznej. Po niej zaplanowano wspólny śpiew kolęd.

– Tegoroczny Orszak odbędzie się pod honorowym patronatem J.E. Metropolity Przemyskiego Adama Szala. Ze względu na panujące obostrzenia i sytuację pandemiczną Orszak przyjmie nieco zmienioną formułę. Nie będzie nam dane wspólne przemierzenie jego trasy wraz z Trzema Królami.  Przygotowaliśmy  jednak dla  Państwa wydarzenia, w którym można będzie uczestniczyć z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do wspólnego świętowania! – zachęca Justyna Solarz, p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-01-01 13:27:34

    Przykre jest, ze mamy negatywnych "bohaterów" tym razem w Ujezdnej.gdzie zdrowiem a kto wie czy nieżyciem gra w najlepsze  wójt gminy w Przeworsku a w tle jak zwykle w tego rodzaju grach  kościół reprezentowany przez arcybiskupa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama