Reklama

Tragedia na torach. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 6 bm., przed godz. 7 w pobliżu mostu kolejowego na rzece Łęg w gminie Bojanów.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli wstępnie ustalili, że pociąg towarowy relacji Sławków – Hrubieszów najechał na leżącego na torach mężczyznę, który nie reagował na sygnały dźwiękowe wysyłane przez maszynistę. Mężczyzna zginął na miejscu. Był to 61-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, wykonali dokumentację fotograficzną i szkic. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    UK - niezalogowany 2015-09-07 14:04:20

    MAMY DOSYĆ DEJ BIEDY !!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oZZmaN - niezalogowany 2015-09-07 14:24:48

    "" Bieda ludzkości będzie trwała tak długo, jak długo jęk zwierząt będzie słyszalny w niebie'' - JOHANN KOSSNER   YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO   YOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIZM   YOUTUBE.COM - TOI LUZJA - MIĘSO ZABIJA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama