Mężczyzna wyskoczył z kabiny wprost pod nadjeżdżający samochód. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.
Do tragedii doszło dziś o godz. 11.30, na drodze krajowej nr 28 prowadzącej do przejścia granicznego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni kierujący ciężarowym renault, stojąc w kolejce do przejścia granicznego, wysiadał z kabiny, nie rozejrzał się i wyskoczył wprost przed nadjeżdżającą osobową skodę. W wyniku uderzenia, 63-letni obywatel Ukrainy doznał obrażeń i pomimo podjętej na miejscu reanimacji, zmarł – informuje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Skodą octawią kierował 22-letni obywatel Ukrainy. Był trzeźwy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.|Bravo może w końcu będą uważać jak wychodzą z samochodów a nie cała droga ich wiele razy jadąc tę drogą w nocy to mało co nie potrąciłem jakiegoś typa .... Kiedy poszerzanie pasa " Przemyśl- Medyka "" ???
Tragiczny wypadek ale tak właśnie sie dzieje kiedy wychodzą bezmyślnie z aut nawet i w nocy a później jak coś sie stanie to człowiek ma na sumieniu takiego bezmózgowca !!! I nasze służby powinny bardziej dbać o to jak to bydło staje na drodze bo przez większy czas robi sie tam zator !
Mam nadzieję że ludzie pracujący na granicy są tego świadomi że to oni są winni ... Taka kolejka ? Jak to możliwe
Ludzie pracujący na granicy to nie roboty i to już nie jest ich wina że jest za mało osób na zmianie żeby coś przyspieszyć. A odstepowac od procedur i patrzenie przez palce " bo kolejka " nikt nie zamierza. W sklepach też są kolejki i jak ktoś zaslabnie to też wina kasjerek?
kazdy kto mieszka w okolicach wie jak jest... jedziesz a oni sobie pogaduszki na środku drogi urządzają po zmroku aż strach gdziekolwiek jechać zeby nie mieć człowieka na sumieniu...tylko czy ten człowiek musiał tam tyle czasu leżeć po 16 wracając z Przemyśla on jeszcze tam był....
Dalej pewnie sam wyskoczył pod przyjeżdżający pojazd nic nowego
Xxx , ty chyba działąsz pod wpływem chwili , emocji . To zaś oznacza ,że jesteś niebezpiecznym , wręcz bardzo grożnym osobnikiem dla nie tylko otoczenia , a i dla samego siebie . Proponuje zacząć sie leczyć . Sprawa pilna , wymaga poważnego potraktowania
|Bravo może w końcu będą uważać jak wychodzą z samochodów a nie cała droga ich wiele razy jadąc tę drogą w nocy to mało co nie potrąciłem jakiegoś typa .... Kiedy poszerzanie pasa " Przemyśl- Medyka "" ???
Tragiczny wypadek ale tak właśnie sie dzieje kiedy wychodzą bezmyślnie z aut nawet i w nocy a później jak coś sie stanie to człowiek ma na sumieniu takiego bezmózgowca !!! I nasze służby powinny bardziej dbać o to jak to bydło staje na drodze bo przez większy czas robi sie tam zator !
Mam nadzieję że ludzie pracujący na granicy są tego świadomi że to oni są winni ... Taka kolejka ? Jak to możliwe