Do tragicznego pożaru drewnianego domu doszło nocy w miejscowości Smolnik. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Powiadomienie o pożarze policja przyjęła koło północy. Mimo szybko podjętej akcji gaśniczej dom spłonął doszczętnie. W zgliszczach znaleziono szczątki czterech osób – dwóch kobiet w wieku 87 i 47 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 58 i 23 lat. Do szpitala z poważnymi poparzeniami trafił 47-letni mężczyzna. Wstępnie ustalono, że dom zajął się ogniem od komina, w którym zapaliła się nagromadzona sadza.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze