Reklama

Tragiczny wypadek. Nie żyje 37-letni policjant [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 15 stycznia, przed godz.16, w Trześni w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 77.

55-latek kierujący volkswagenem passatem najprawdopodobniej podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem punto.

37-letni kierujący fiatem zginął na miejscu. Tragicznie zmarły to policjant. Jego ciało zabezpieczono do badań.

Kierowca passata był trzeźwy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

***

 Sierż. Krzysztof Węgliński miał niespełna 37 lat. Służbę w Policji rozpoczął 3 lata temu w Komisariacie Policji w Gorzycach. Był oddanym służbie funkcjonariuszem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym radości. Uśmiechem zarażał każdego. Pasją Krzysztofa były motocykle. Sierżant Krzysztof Węgliński pozostawił żonę i dwie córeczki. 

Reklama

Cześć Jego pamięci!


fot.KMP Tarnobrzeg


fot.KMP Tarnobrzeg


fot.KMP Tarnobrzeg
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PPPPPP - niezalogowany 2019-01-16 15:12:53

    WYRAZY SZCZEREGO WSPOLCZUCIA  SPOCZYWAJ W POKOJU

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gaaabi - niezalogowany 2019-01-16 16:43:20

    Wyrazy współczucia dla całej rodziny! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-01-16 17:24:47

    dodatkowo:YOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości