Wczoraj, 15 stycznia, przed godz.16, w Trześni w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 77.

55-latek kierujący volkswagenem passatem najprawdopodobniej podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem punto.
37-letni kierujący fiatem zginął na miejscu. Tragicznie zmarły to policjant. Jego ciało zabezpieczono do badań.
Kierowca passata był trzeźwy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Sierż. Krzysztof Węgliński miał niespełna 37 lat. Służbę w Policji rozpoczął 3 lata temu w Komisariacie Policji w Gorzycach. Był oddanym służbie funkcjonariuszem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym radości. Uśmiechem zarażał każdego. Pasją Krzysztofa były motocykle. Sierżant Krzysztof Węgliński pozostawił żonę i dwie córeczki.
Cześć Jego pamięci!



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.WYRAZY SZCZEREGO WSPOLCZUCIA SPOCZYWAJ W POKOJU
Wyrazy współczucia dla całej rodziny!
dodatkowo:YOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!
WYRAZY SZCZEREGO WSPOLCZUCIA SPOCZYWAJ W POKOJU
Wyrazy współczucia dla całej rodziny!
dodatkowo:YOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!