Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku w Dobkowicach, w powiecie jarosławskim. Jego ofiara to 22-latek z gminy Chłopice.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gowniarze maja albo nie maja prawka napija sie i chca pokazac jacy to super kierowcy.Przez takich czesto gina niewinni ludzie a jak taki zginie to sorry ale za glupote trzeba placic nawet ta najwyzsza kare.A co by bylo gdyby potracil niewinnego pieszego?Napewno ucieklby bo to tak najprosciej
Ponoć licznik zatrzymał sie na 150 także tego....
Gówno możesz wiedzieć co by zrobił. Jasnowidzem nie jesteś.
No i dobrze, że sami się wyeliminowali nie zabijając przy okazji np. rodziny z dziećmi
Debil
gowniarze maja albo nie maja prawka napija sie i chca pokazac jacy to super kierowcy.Przez takich czesto gina niewinni ludzie a jak taki zginie to sorry ale za glupote trzeba placic nawet ta najwyzsza kare.A co by bylo gdyby potracil niewinnego pieszego?Napewno ucieklby bo to tak najprosciej
Ponoć licznik zatrzymał sie na 150 także tego....