– Myślę, że na łamach „Sygnałów” warto podnieść temat oddanej niedawno drogi z Przemyśla do granicy państwa, a konkretnie oświetlenia przejść dla pieszych i nie tylko.
– Wspomniane oświetlenie do tej pory nie działa bądź z jakiegoś powodu nie jest włączane. Trasę z Medyki do Przemyśla pokonuję kilkanaście razy w tygodniu, przeważnie wieczorem, kiedy widoczność jest słaba. To dla mnie, jak i dla innych kierowców sytuacja niezrozumiała. Wszystkim nam powinno przecież zależeć na bezpieczeństwie. Myślę że warto byłoby, by odpowiednie instytucje pochyliły się nad ta sprawą, zanim dojdzie do jakiejś tragedii – konstatuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze