Reklama

Trawa na cmentarzu w Ostrowie niemal po pas

07/08/2021 07:12

– Jestem mieszkanką Przemyśla, ale moi bliscy spoczywają na cmentarzu w Ostrowie koło Przemyśla.

Niby duża i bogata wieś, ale cmentarz wygląda jak zapomniana nekropolia. Kiedy niedawno odwiedzałam groby bliskich, trawa na cmentarzu była niemal po pas. Wydaje mi się, że wystarczyłoby trochę dobrej woli i telefon do jakiejś z firm usługowych zajmujących się pracami porządkowymi w takich miejscach. Wiem, że część osób odwiedzających groby bliskich we własnym zakresie wykasza trawę kosami wokół grobów, a reszta bywa zarośnięta niczym łąka – zwraca uwagę na problem Czytelniczka. 


Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adc - niezalogowany 2021-08-07 19:52:54

    Pokażcie w którym miejscu bo jakoś nie mogę znaleźć tej trawy po  pas a jestem na tym cmentarzu dość często Myślę że kogoś trochę ponioslo..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-08-07 20:58:47

    I o to w sumie właśnie  tutaj chodzi !!!KOSIĆ CZY NIE KOSIĆ? OTO JEST PYTANIE - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-08-07 21:07:38

    Tacy ludzie to wynaturzona patologia społeczna !!! Nie mają  się czego czepić. I jak zobaczą trochę zielska to podnoszą rwetes i szum  jak by  hooy wie co się działo ?!?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama