– Jestem mieszkanką Przemyśla, ale moi bliscy spoczywają na cmentarzu w Ostrowie koło Przemyśla.
Niby duża i bogata wieś, ale cmentarz wygląda jak zapomniana nekropolia. Kiedy niedawno odwiedzałam groby bliskich, trawa na cmentarzu była niemal po pas. Wydaje mi się, że wystarczyłoby trochę dobrej woli i telefon do jakiejś z firm usługowych zajmujących się pracami porządkowymi w takich miejscach. Wiem, że część osób odwiedzających groby bliskich we własnym zakresie wykasza trawę kosami wokół grobów, a reszta bywa zarośnięta niczym łąka – zwraca uwagę na problem Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pokażcie w którym miejscu bo jakoś nie mogę znaleźć tej trawy po pas a jestem na tym cmentarzu dość często Myślę że kogoś trochę ponioslo..
I o to w sumie właśnie tutaj chodzi !!!KOSIĆ CZY NIE KOSIĆ? OTO JEST PYTANIE - ZYCIE.PL
Tacy ludzie to wynaturzona patologia społeczna !!! Nie mają się czego czepić. I jak zobaczą trochę zielska to podnoszą rwetes i szum jak by hooy wie co się działo ?!?!?
A na cmentarzu na Słowackiego jak trawa duża,żeby przejść trzeba wziąć ze sobą kosę
Jakoś wyjątkowo niedużego wzrostu musi być zgłaszająca sygnał "mieszkanka Przemyśla". Pewni z plemienia Pigmejów i to raczej tych bardzo niskich... Ciekawe kiedy widziała u nas w Ostrowie osoby koszące kosą trawę wokół grobów? Może w swojej młodości? A może ta "Przemyślanka" wybrała by się na któryś z przemyskich cmentarzy i porównała ich wygląd z naszym - ostrowskim. Jak dla mnie sygnał zgłaszany pod czyjeś konkretne zlecenia i tylko mogę się domyślać czyje... Boli, że coś można w Ostrowie zrobić i że się da? No i jak Beato, warto?
Pokażcie w którym miejscu bo jakoś nie mogę znaleźć tej trawy po pas a jestem na tym cmentarzu dość często Myślę że kogoś trochę ponioslo..
I o to w sumie właśnie tutaj chodzi !!!KOSIĆ CZY NIE KOSIĆ? OTO JEST PYTANIE - ZYCIE.PL
Tacy ludzie to wynaturzona patologia społeczna !!! Nie mają się czego czepić. I jak zobaczą trochę zielska to podnoszą rwetes i szum jak by hooy wie co się działo ?!?!?