Reklama

Trochę optymizmu na przemyskim Rynku [ZDJĘCIA]

01/04/2021 15:06

Od ubiegłego piątku, 26 marca, do niedzieli, 28 marca, na przemyskim Rynku odbywał się tradycyjny wielkanocny jarmark, zorganizowany przez urząd miasta. Na straganach królowały stroiki, pisanki i inne świąteczne ozdoby – dzieła lokalnych rzemieślników.

Nie brakowało wyrobów wędliniarskich, regionalnego pieczywa i miodów z okolicznych pasiek.

Do niewesołej, pandemicznej rzeczywistości, w jakiej przyszło nam żyć, kolorowe stragany i olbrzymie, również kolorowe pisanki z przemyskimi motywami plus wiosenne słońce wniosły sporą dawkę optymizmu, co było widać po odwiedzających jarmark.

Korzystając z pojawienia się w Rynku większej niż zwykle liczby ludzi, harcerki z przemyskiego hufca zbierały datki na ratowanie harcerskiej bazy „Leśne zacisze” w Ruszelczycach.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości