Na boisku wielofunkcyjnym Salezjanów w Przemyślu trwają rozgrywki 5. edycji Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi Salezjańskiej. Organizatorem turnieju są: parafia pw. Św. Józefa w Przemyślu – Salezjanie, Salos Przemyśl i Zarząd Osiedla „Salezjańskie”. Finał imprezy odbędzie się 25 sierpnia od 10.15.
Terminarz i wyniki grupy OPEN
Tabele OPEN
Grupa A mecze pkt bramki
1. FC Kasztany 4 7 18-3 *
2. Skład Młodsi 2001 4 7 12-3 *
3. San Marino 4 4 9-9
4. FC Fiflaki 4 2 2-14
5.Baranki 3-go 4 0 0-15
Grupa B
1. Prawnicy 3 5 6-1
2. Gumowe Misie 2 2 6-3
3. Wesołe Pomidory 1 1 0-0
4. Drink Team 2 0 1-9
Grupa C mecze pkt bramki
1. Openfit 3 4 9:2
2. Żółwie Greinplast 1 2 3-1
3. Salos Przemyśl 2 2 5-6
4. Skład Starsi 2000 2 0 0-6
* Awans
Mecze trwają 2 x 8 minut.
Z grupy A wychodzi najlepsze dwa zespoły + najlepszy z grupy B i C
11.08.2018 -
Skład Młodsi 2001 - FC Kasztany 1-1 Trawnicki, Chrobak
Baranki 3-go - San Marino 0:4 Karakuszka, Kożuszek x2, samobójcza
FC Fiflaki - Skład Młodsi 2001 1:3 Król, Szlachta, Smyk, Chrobak
FC Kasztany - Baranki 3-go 5:0 Trawnicki x3, Stadnik x2
San Marino - FC Fiflaki 3:0 Gradowski x2, Bojarski
Gumowe Misie - Prawnicy 1:2 Ślisz, Kalita, Świszcz
Skład Starsi 2000 - Openfit 0:3 walkower
Drink Team - Wesołe Pomidory - ( przełożony na 25.08.2018 na godzinę 8:00)
Salos Przemyśl - Openfit 2:6 Górecki x2, Kosmyk x2, Dąbrowski, Seniów, Zabroni x2
Żołwie Greinplast - Salos Przemyśl ( przełożony na 25.08.2018 na godzinę 8:20)
Wesołe Pomidory - Gumowe Misie ( przełożony na 25.08.2018 na godzinę 9:00)
Skład Starsi 2000- Żółwie Greinplast ( przełożony na 25.08.2018 na godzinę 9:20)
18.08.2018
Skład Młodsi 2001 - Baranki 3-go 3-0 walkower
FC Kasztany - San Marino 4-1, Strzelcy: Stadnik x3, Hawajski, Pałczyński
Baranki 3-go - FC Fiflaki 0-3 walkower
San Marino - Skład Młodsi 2001 1-5, Strzelcy: Gawlikowski, Siemiński, Chrobak, Kozak x2, Szlachta
FC Kasztany - FC Fiflaki 8-1, Strzelcy: Stadnik x5, Trawnicki x3, Bogacki
Wesołe Pomidory – Prawnicy 0-0
Drink Team - Gumowe Misie 1-5, Strzelcy: Stecyk x2, Świszcz x3, samobójcza
Skład Starsi 2000 - Salos Przemyśl 0-3 Walkower
Żółwie Greinplast – Openfit 3-1, Strzelcy: Łukasiewicz x3, Górecki
Drink Team – Prawnicy 0-4, Strzelcy: Karol, Slisz x2, Gaca
25.08.2018
Finały i turniej o Puchar Proboszcza
10:15 Rozpoczęcie oficjalne finałów
14:00 Rozpoczęcie turnieju o Puchar Proboszcza
Terminarz, tabele i wyniki 2003, 2005
10.08.2018
W rocznikach 2003 i 2005 – mecz z rewanż
Salos Przemyśl – FC Kmiecie 0:7 (Ciołek 3x, Sienkiewicz 2x, Kupecki, Schmidt)
Sławomiry- UKS Orlik 2004 0:11 2004 (Wilowski 5x, Mycek 2x, Kędzior 2x, Zajączkowski 2x)
Czuwaj Wiaro 2006 – UKS Orlik Przemyśl 2006 1:3 (Mielnik- Sromek 3x)
FC Kmiecie- Salos Przemyśl 4:0 (Kupecki 2x, Konowalik , 1x samobójcza)
UKS Orlik Przemyśl 2006 – Czuwaj Wiaro 2006 5:1 (Zajączkowski, Hiszpan, Hatalski, Sromek, Konowalik- Mielnik)
Sławomiry - UKS Orlik 2004 0:4 (Wilowski 2x, Zajączkowski, Maliczowski)
UKS Orlik 2004 - FC Kmiecie 2:6 (Ciołek 2x, Kupecki, Schmidt 2x, Konowalik, Wilowski 2x)
13.08.2018
Salos Przemyśl - UKS Orlik 2004 1:3 (Płoszczyński, Paniecki, 2x Hiszpan)
Partyzanci Przemyśl - UKS Orlik 2006 6:3 (3x Barczak, Kaczmarek, Jasiński, Sromek, Baniecki 2x)
Salos Przemyśl- Sławomiry 3:0 w/o (3x Płoszczyński)
Partyzanci Przemyśl - Czuwaj Wiaro 2006 6:1 (Samobójcza, Rodzeń 3x, Pluta, Barczak 2x)
Sławomiry - FC Kmiecie 0:3 w/o
Partyzanci Przemyśl - Czuwaj 2006 8:0 (Rodzeń, Kaczmarek 3x, Jasiński 2, Barczak 2x)
Tabela 2003 mecze pkt bramki
1. FC Kmiecie 4 8 20-2
2. UKS Orlik 2004 4 6 20-7
3.Salos Przemyśl 4 2 4-14
4. Sławomiry 4 0 0-21
Tabela 2005
1. Partyzanci Przemyśl 3 6 20-4
2. UKS Orlik 2006 3 4 11-6
3. Czuwaj Wiaro 2006 4 0 1-22
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy to boisko dalej jest zamknięte dla chłopaków z osiedla? Kilka lat temu ktoś mnie przegonił i chodziłem do orlika k. szkoły nr 16.
Jest otwarte dla kazdego,wiem bo chodze.Ale musisz zglosic zespol i wtedy rezerwujesz sobie dzien i godzine,do uzgodnienia.Jeat fajnie.
Ja nie mam problemu. Gramy na tym boisku co tydzien
Czy to boisko dalej jest zamknięte dla chłopaków z osiedla? Kilka lat temu ktoś mnie przegonił i chodziłem do orlika k. szkoły nr 16.
Jest otwarte dla kazdego,wiem bo chodze.Ale musisz zglosic zespol i wtedy rezerwujesz sobie dzien i godzine,do uzgodnienia.Jeat fajnie.
Ja nie mam problemu. Gramy na tym boisku co tydzien