W lipcu rozpoczęła się budowa drogi łączącej ulice: Futorzańską, Jana III Sobieskiego, Tadeusza Kościuszki i Spokojną. Wykonano odwodnienie, utwardzono podłoże. W planie jeszcze położenie asfaltu, wykonanie chodników i wjazdów do posesji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze