Reklama

Trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już o g. 20 światełko do nieba!

26/01/2025 16:11

W tym roku WOŚP gra dla onkologii i hematologii dziecięcej wspierając najmłodszych w walce o ich zdrowie i życie.

W Przemyślu, w Rynku trwa obecnie blok koncertowy. Na scenie występują m.in. soliści z klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Gaba Domanasiewicz & Michał Lichota, Back to Rock, Hellset, KaToDa oraz The Naser Mater. Punktualnie o g. 20, punkt kulminacyjny każdego finału WOŚP –tradycyjne światełko do nieba.

Swoją cegiełkę można dołożyć nie tylko do puszki wolontariuszy rozsianych po całym mieście. Możliwe jest to również w domowych pieleszach poprzez m.in:

  • wpłatę online na stronie WOŚP,
  • wysłanie sms-a o treści SERCE pod numer 75565,
  • kliknięcie serduszka w aplikacji mBanku,
  • wpłatę do eSkarbonki,
  • wzięcie udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców,
  • zakupy w sklepie internetowym SiemaShop.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama