W tym roku WOŚP gra dla onkologii i hematologii dziecięcej wspierając najmłodszych w walce o ich zdrowie i życie.
W Przemyślu, w Rynku trwa obecnie blok koncertowy. Na scenie występują m.in. soliści z klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Gaba Domanasiewicz & Michał Lichota, Back to Rock, Hellset, KaToDa oraz The Naser Mater. Punktualnie o g. 20, punkt kulminacyjny każdego finału WOŚP –tradycyjne światełko do nieba.
Swoją cegiełkę można dołożyć nie tylko do puszki wolontariuszy rozsianych po całym mieście. Możliwe jest to również w domowych pieleszach poprzez m.in:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze