23 bm. o godzinie 10.30 na stoku narciarskim w Przemyślu odbędą się XXI Mistrzostwa Polski „Family Cup” 2016.
– Oczywiście jak to bywa w tradycji naszych zawodów, do startów zachęcamy całe rodziny jak i indywidualnych narciarzy – mówi Robert Kazimir z Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Oprócz sprzętu i uśmiechu, zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół – gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich – zarówno uczestnikom jak i kibicom. Dzięki umowie z Polskim Związkiem Narciarskim zawody posiadają oficjalny status Mistrzostw Polski Amatorów, a zwycięzca finału otrzymuje koszulkę mistrza Polski amatorów w swojej kategorii wiekowej – dodaje.
Pula nagród wynosi ok. 4 000 zł.
– Przypominamy, że losowanie nagród rzeczowych (m.in. urządzenia firmy Karcher, odzież sportowa, smary narciarskie, rękawiczki, czapki, bielizna termoaktywna, plecaki, sprzęt turystyczny) odbywa się wśród wszystkich uczestników zawodów, niezależnie od zajętego miejsca – informuje Kazimir. – Specjalną nagrodę staramy się też rozlosować wśród wszystkich drużyn startujących w klasyfikacji rodzinnej. Dla pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii wiekowej gwarantowane są nagrody sportowe (puchary i dyplomy) – kończy.
Szczegóły na temat zawodów nas stronie: http://www.familycup.com.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.zainteresujcie się gdzie idą pieniądze za start w imprezie?Gdzie urzad skarbowy?Rabunek w biały dzień na ok 20 tys zł
zainteresujcie się gdzie idą pieniądze za start w imprezie?Gdzie urzad skarbowy?Rabunek w biały dzień na ok 20 tys zł