Reklama

Trzech kierujących „pod wpływem”

22/03/2016 16:30

Podczas wczorajszych działań „Trzeźwy Poranek” na terenie gmin Laszki i Wiązownica policjanci skontrolowali 349 kierujących. Trzech z nich wsiadło za kierownicę, mimo że wcześniej piły alkohol.

Tuż po godz. 5 w Wysocku patrol zatrzymał do kontroli kierującego fiatem scudo. Badanie alkomatem 49-letniego kierowcy fiata pokazało wynik ponad 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi gminy Radymno uprawnienia do kierowania pojazdami.
Na terenie Manasterza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem hussar. Kierujący jednośladem, 61-letni mężczyzna, miał blisko promil alkoholu w organizmie. Na dodatek stracił już wcześniej prawo jazdy. Podczas kontroli policjanci ustalili także, że tablice rejestracyjne na jednośladzie pochodzą od ciągnika rolniczego.

Jedna osoba, u której poziom alkoholu nie przekroczył 0,5 promila, odpowie za wykroczenie.

Reklama

 

(KPP Jarosław)
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama