W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na moście w Boratynie, do szpitala trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają kto był kierowcą jednego z pojazdów.
Do wypadku z udziałem volkswagena golfa i forda fiesty doszło w czwartek, 2 bm., ok. g. 16.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieustalony kierujący volkswagenem golfem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z fordem fiestą, którym kierował 54-letni mieszkaniec Jarosławia. Policjanci ustalili, że 54-latek był trzeźwy. Zarówno on, jak i jego 16-letnia pasażerka trafili do szpitala w Jarosławiu. Przebywa tam także pasażer golfa, 42-letni mieszkaniec gminy Chłopice, który w momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych znajdował się w volkswagenie. W celu sprawdzenia stanu trzeźwości, pobrano od niego krew do badań. Policjanci ustalają, kto był kierowcą golfa oraz badają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu funkcjonariusze użyli psa tropiącego i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze