Reklama

Trzy osoby w szpitalu. Nie wiadomo, kto kierował jednym z aut

04/03/2017 17:25

W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na moście w Boratynie, do szpitala trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają kto był kierowcą jednego z pojazdów.

Do wypadku z udziałem volkswagena golfa i forda fiesty doszło w czwartek, 2 bm., ok. g. 16.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieustalony kierujący volkswagenem golfem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z fordem fiestą, którym kierował 54-letni mieszkaniec Jarosławia. Policjanci ustalili, że 54-latek był trzeźwy. Zarówno on, jak i jego  16-letnia pasażerka trafili do szpitala w Jarosławiu. Przebywa tam także pasażer golfa, 42-letni mieszkaniec gminy Chłopice, który w momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych znajdował się w volkswagenie. W celu sprawdzenia stanu trzeźwości, pobrano od niego krew do badań. Policjanci ustalają, kto był kierowcą golfa oraz badają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu funkcjonariusze użyli psa tropiącego i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. 


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama