Reklama

Turniej dla Grzegorza Olko

20/01/2017 09:31

21 stycznia br., o godz. 9 w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu rozpocznie się halowy turniej piłki nożnej na rzecz zmagającego się z chorobą nowotworową ratownika medycznego Grzegorza Olko.

Aby wesprzeć Grzegorza Olko w zmaganiach weźmie udział 10 drużyn wyłonionych spośród wielu środowisk i grup zawodowych naszego miasta.

W trakcie trwania rozgrywek, w wolnym sektorze hali sportowej zostanie rozstawiony mini plac zabaw, a także rozłożone będą stanowiska treningowe do prowadzenia adresowanych do dzieci ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W przerwach turnieju odbędzie się szereg imprez towarzyszących, między innymi charytatywnie wystąpi grupa baletowa „Golden Dance”. Do współpracy zaproszono również Grupę Ratownictwa PCK oraz Medyczno- Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Przemyśla.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama