21 stycznia br., o godz. 9 w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu rozpocznie się halowy turniej piłki nożnej na rzecz zmagającego się z chorobą nowotworową ratownika medycznego Grzegorza Olko.
Aby wesprzeć Grzegorza Olko w zmaganiach weźmie udział 10 drużyn wyłonionych spośród wielu środowisk i grup zawodowych naszego miasta.
W trakcie trwania rozgrywek, w wolnym sektorze hali sportowej zostanie rozstawiony mini plac zabaw, a także rozłożone będą stanowiska treningowe do prowadzenia adresowanych do dzieci ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
W przerwach turnieju odbędzie się szereg imprez towarzyszących, między innymi charytatywnie wystąpi grupa baletowa „Golden Dance”. Do współpracy zaproszono również Grupę Ratownictwa PCK oraz Medyczno- Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze