Reklama

Uciążliwe ptasie sąsiedztwo przy lodowisku na Dworskiego

27/02/2015 20:18

– Przez całe ferie chodziłam razem z córkami na lodowisko przy Dworskiego. Dziwi mnie, że do tej pory nikt nie zainteresował się faktem, że w bardzo bliskim sąsiedztwie lodowiska pełno jest gołębich odchodów, które są rozdeptywane przez przechodniów, a także resztek jedzenia, które prawdopodobnie rzucane są na chodnik po to, by to ptactwo dokarmiać. W niedalekiej odległości od tego miejsca są różne instytucje, między innymi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i szkoła. Codziennie przechodzi więc tędy mnóstwo ludzi. Poza tym to strefa miejska, więc wydaje mi się, że hodowanie takiego ptactwa w tej okolicy to nie do końca przemyślany pomysł, a są to prawdopodobnie gołębie hodowlane. Moim zdaniem ktoś powinien w tej sprawie interweniować.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama