17 bm. w Przemyślu odbędą się obchody 76. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Uroczystości organizują: prezydent Przemyśla, Dowództwo Garnizonu Przemyśl i tutejszy Związek Sybiraków.
Godz. 16 msza święta w bazylice archikatedralnej w intencji ofiar sowieckiej agresji oraz zmarłych i żyjących Sybiraków z udziałem pocztów sztandarowych i orkiestry. Po niej nastąpi wręczenie odznaczeń przyznanych przez Zarząd Główny Związku Sybiraków.
Godz. 17.30 uroczystość patriotyczna na Cmentarzu Wojskowym przy Grobie Katyńskim z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztów sztandarowych i orkiestry.
Dla uczestników uroczystości zostaną podstawione autobusy MZK przy ul. Grodzkiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze