Reklama

Uczczono ofiary Powstania Warszawskiego

02/08/2015 14:37

W sobotę, 1 bm. o godzinie 17 dla uczczenia rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego i jego uczestników i cywilnych ofiar w Przemyślu zawyły syreny alarmowe.

Przed pomnikiem Orląt Przemyskich odbył się uroczysty apel . W imieniu prezydenta miasta do licznie zebranych mieszkańców zebranych zwrócił się jego zastępca Grzegorz Hayder, zaś w imieniu harcerzy głos zabrał Andrzej Huk. Modlitwę poprowadził ks. prał Stanisław Czenczek. Apel zakończyło złożenie kwiatów przed tablicą Szarych Szeregów na Placu Orląt Przemyskich.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-08-02 15:39:37

    Która to już rocznica tej wielkiej KATASTROFY zwanej powstaniem warszawskim, jednakowoż w dalszym ciągu nie mówią prawdy, dlaczego ci biedni ludzie tak się nienawidzili i mordowali między sobą, szkoda, bo historia ma to do siebie, że lubi się powtarzać...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-08-02 16:55:45

    Jeśli  ma Pan  jakieś materiały historyczne , które  jednoznacznie udowodnią   tezę o " mordowaniu " , to proszę ja przedstawić np.  do IPN-u   lub historykom , którzy są jak najbardziej kompetentni w tej kwestii.  Bo z tego co zostało zasugerowane , wynika  , że wielka grupa  Polaków   tak się nienawidziła, że   skorzystała  z okazji  ,że trwała II  wojna światowa, iż postanowiła  urządzić  w centrum Europy  Dziki  Zachód i nawzajem   pozałatwiać stare porachunki, czyli pozabijać się.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2015-08-02 22:38:42

    ale masz sprany beret ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama