Reklama

Uczestnik Mam talent! na pożegnaniu lata w Krasiczynie

18/09/2015 08:12

Pokazy walk rycerskich, fechtunku, zabawy plebejskie i konkursy z nagrodami czekają na wszystkich, którzy w niedzielę, 20 września, odwiedzą Zamek w Krasiczynie.

Głównymi atrakcjami pikniku rodzinnego na pożegnanie lata będą: pokaz barmański w wykonaniu Krzysztofa Drabika – trzykrotnego mistrza Polski i mistrza Europy oraz zdobywcy nagrody publiczności w programie „Mam Talent”, a także koncert zespołu Skaner. Bilety: 15 i 10 zł, w cenie degustacja zamkowych przysmaków z grilla. Rozpoczęcie o 15.30. Do wygrania pobyt na zamku w Baranowie Sandomierskim. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama