Reklama

Uczniowie „jedenastki” w Pałacu Prezydenckim

25/06/2018 17:00

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Przemyślu spotkali się w Pałacu Prezydenckim z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą. To wyróżnienie za udział w konkursie „Na 100-lecie niepodległości – Modlitwa za Ojczyznę”.

Uczniowie „jedenastki” zostali wyróżnieni za[paywall] największą liczbę prac nadesłanych z jednej placówki. Podczas wizyty zwiedzili Pałac Prezydencki, a małżonka prezydenta opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach odbywających się w siedzibie głowy państwa oraz przeznaczeniu poszczególnych sal. Wcześniej w kaplicy uczestnicy spotkania wzięli udział w mszy świętej, której liturgię przygotowali przemyscy uczniowie. Na zakończenie wizyty młodzież zaprosiła pierwszą damę do Przemyśla na koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”, który odbędzie się w październiku.

Konkurs „Na 100-lecie niepodległości – Modlitwa za Ojczyznę” zorganizował tygodnik Niedziela, a patronat nad nim objął prezydent RP. Wpłynęło na niego dwa tysiące tekstów w kategoriach „Dzieci”, „Młodzież” i „Dorośli”. Zgłoszenia nadesłano także z: USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Ukrainy i Białorusi.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama