Od połowy września aż do ostatnich dni października młodzież z oddziałów gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Lubaczowa zbierała pieniądze, koce, zabawki i karmę dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Orzechowcach.
Koordynatorami akcji były panie: Barbara Guzek, Kamila Antonik-Brzyska i Anna Strykowska.
– Zwierzęta mają tam stworzone bardzo dobre warunki, a wolontariusze oddają im całe swoje serce – zauważyła po powrocie pierwsza z wymienionych. Organizatorzy już planują kolejną zbiórkę. Ma się odbyć na wiosnę.
fot.SP 2 w Lubaczowie
Młodzież z klasy 3 a gimnazjum w Orzechowcach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pieski i kotki to nie jedyne zwierzęta, które trzeba ratować !!!YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIAZM
To My! Szkoda, ze premium..
Pieski i kotki to nie jedyne zwierzęta, które trzeba ratować !!!YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIAZM
Brawo młodzież i ich Wychowawcy!