Reklama

Uczniowie lubaczowskiej „Dwójki” pomogli zwierzakom ze schroniska w Orzechowcach

09/11/2017 13:30

Od połowy września aż do ostatnich dni października młodzież z oddziałów gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Lubaczowa zbierała pieniądze, koce, zabawki i karmę dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Orzechowcach.

Koordynatorami akcji były panie: Barbara Guzek, Kamila Antonik-Brzyska i Anna Strykowska.

– Zwierzęta mają tam stworzone bardzo dobre warunki, a wolontariusze oddają im całe swoje serce – zauważyła po powrocie pierwsza z wymienionych. Organizatorzy już planują kolejną zbiórkę. Ma się odbyć na wiosnę.


fot.SP 2 w Lubaczowie
Młodzież z klasy 3 a gimnazjum w Orzechowcach.


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wiikkuu - niezalogowany 2017-11-09 13:42:11

    To My! Szkoda, ze premium.. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-11-09 20:56:28

    Pieski i kotki to nie jedyne zwierzęta, które trzeba ratować  !!!YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NAM NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIAZM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2017-11-10 10:22:30

    Brawo młodzież i ich Wychowawcy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama