„Wesołą nowinę, bracia słuchajcie” – pod takim hasłem pod koniec stycznia br. w Zespole Szkół w Krównikach odbył się I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Krówniki 2016. Imprezie patronowali: Jan Pączek, starosta powiatu przemyskiego i Andrzej Huk, wójt gminy Przemyśl.
W przeglądzie wzięli udział uczniowie szkół z gminy Przemyśl, którzy zaprezentowali 32 kolędy i pastorałki. Ich występy oceniało jury w składzie: Bogusława Pieczyńska i Grzegorz Malawski. Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:Kacper Bednarczyk z SP w Ostrowie w kategorii solista (klasy I – III SP), Katarzyna Marmura z SP w Nehrybce w kategorii solista (klasy IV – VI SP), Marcelina Marczakiewicz z Gimnazjum w Nehrybce w kategorii solista (klasy I – III gimnazjum), Oliwia Wróbel, Zuzanna Pilch, Oliwia Czernicka, Jagoda Czarnicka, Julia Binko-Ćwierz z SP w Krównikach w kategorii zespół (klasy I – III SP), Martyna Hamryszczak, Aleksandra Kielar, Wiktoria Kalityńska, Nikola Żurawska, Oliwia Kocur z SP w Hermanowicach w kategorii zespół (klasy IV – VI SP), Julia Skoczylas, Klaudia Głowacz, Wiktoria Kowalska, Ewelina Wesołowska z Gimnazjum w Ujkowicach w kategorii zespół (klasy I – III gimnazjum).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze