Reklama

Uczniowie wyróżnieni za "Wesołą nowinę ..."

03/02/2016 11:00

„Wesołą nowinę, bracia słuchajcie” – pod takim hasłem pod koniec stycznia br. w Zespole Szkół w Krównikach odbył się I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Krówniki 2016. Imprezie patronowali: Jan Pączek, starosta powiatu przemyskiego i Andrzej Huk, wójt gminy Przemyśl.

W przeglądzie wzięli udział uczniowie szkół z gminy Przemyśl, którzy zaprezentowali 32 kolędy i pastorałki. Ich występy oceniało jury w składzie: Bogusława Pieczyńska i Grzegorz Malawski. Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:Kacper Bednarczyk z SP w Ostrowie w kategorii solista (klasy I – III SP), Katarzyna Marmura z SP w Nehrybce w kategorii solista (klasy IV – VI SP), Marcelina Marczakiewicz z Gimnazjum w Nehrybce w kategorii solista (klasy I – III gimnazjum), Oliwia Wróbel, Zuzanna Pilch, Oliwia Czernicka, Jagoda Czarnicka, Julia Binko-Ćwierz z SP w Krównikach w kategorii zespół (klasy I – III SP), Martyna Hamryszczak, Aleksandra Kielar, Wiktoria Kalityńska, Nikola Żurawska, Oliwia Kocur z SP w Hermanowicach w kategorii zespół (klasy IV – VI SP), Julia Skoczylas, Klaudia Głowacz, Wiktoria Kowalska, Ewelina Wesołowska z Gimnazjum w Ujkowicach w kategorii zespół (klasy I – III gimnazjum).
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama