Reklama

Uczniowie wystąpili dla seniorów

Sympatyczną wizytę złożyli pensjonariuszom Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.

Młodzież zawitała do seniorów z przedstawieniem jasełkowym, przygotowanym specjalnie z myślą o nich. Podczas wizyty była też okazja do wspólnego kolędowania, za które uczniowie odebrali szczególne podziękowania i prezenty w postaci słodkości i ozdób świątecznych własnoręcznie wykonanych przez podopiecznych domu. Spotkanie obu stronom dostarczyło pozytywnych wrażeń i dało wiele radości. Jego organizatorami byli nauczyciele ZSU-HiG, opiekujący się Szkolnym Kołem Caritas – Dorota Duniewicz-Kufel, Dorota Bijan oraz s. Dorota Białowąs.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama