Sympatyczną wizytę złożyli pensjonariuszom Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.
Młodzież zawitała do seniorów z przedstawieniem jasełkowym, przygotowanym specjalnie z myślą o nich. Podczas wizyty była też okazja do wspólnego kolędowania, za które uczniowie odebrali szczególne podziękowania i prezenty w postaci słodkości i ozdób świątecznych własnoręcznie wykonanych przez podopiecznych domu. Spotkanie obu stronom dostarczyło pozytywnych wrażeń i dało wiele radości. Jego organizatorami byli nauczyciele ZSU-HiG, opiekujący się Szkolnym Kołem Caritas – Dorota Duniewicz-Kufel, Dorota Bijan oraz s. Dorota Białowąs.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze