Na zajęciach z fizyki doświadczalnej uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu badają wszechświat, wykorzystując teleskopy położone na drugiej półkuli. Obserwują gwiazdy przy użyciu przyrządów zlokalizowanych w Arizonie. Już wcześniej odkryli planetoidę, której nadadzą nazwę.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.szkoda , że nie ma dla nich miejsca w Przmemyślu .
szkoda , że nie ma dla nich miejsca w Przmemyślu .