Reklama

Uczniowie z mechanika obsługują teleskopy w Arizonie

12/03/2016 17:27

Na zajęciach z fizyki doświadczalnej uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu badają wszechświat, wykorzystując teleskopy położone na drugiej półkuli. Obserwują gwiazdy przy użyciu przyrządów zlokalizowanych w Arizonie. Już wcześniej odkryli planetoidę, której nadadzą nazwę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wervt - niezalogowany 2016-03-12 23:47:45

    szkoda , że nie ma dla nich miejsca w Przmemyślu .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama