– Sukcesem zakończyła się intensyfikacja produkcji z odwiertu Przemyśl-49. Wkrótce PGNiG przystąpi do rewitalizacji kolejnych otworów na największym złożu gazu w Polsce – poinformowała firma.
– Wyniki badań geologicznych, które przeprowadziliśmy dwa lata temu, wskazują, że[paywall] w nieeksploatowanym dotąd horyzoncie VIIIa znajdują się duże zasoby gazu. Jednym ze sposobów, aby po nie sięgnąć, jest rewitalizacja już istniejących odwiertów. Wykorzystujemy do tego innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność wierceń – powiedział Piotr Woźniak, prezes Zarządu PGNiG SA. Kolejnym odwiertem poddanym rewitalizacji będzie Przemyśl-47, który został zlikwidowany w 2000 roku w związku ze spadkiem produkcji gazu. Przemyśl to największe złoże gazu ziemnego w Polsce. Zostało odkryte w 1958 r.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I dzięki temu podwyżka hahahhah ahhahahahha
I dzięki temu podwyżka hahahhah ahhahahahha