Mimo że za oknami już (prawie) wiosna, chcemy na moment wrócić do sezonu zimowego, bo sporo „zaniedbań” mamy w tej kwestii.
Jedną z ważniejszych imprez minionego sezonu zimowego na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu były zawody o Puchar Europa Karpat w konkurencji slalom gigant. Ich organizatorem był Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski oraz – jako współorganizatorzy – Przemyski Ośrodek Sport i Rekreacji oraz Klub Narciarski KN Przemyśl SKI. Honorowy patronat objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Warunki były znakomite, więc i zabawa przednia. Zawody rozegrano w 18 kategoriach wiekowych a udział w nich wzięło 140 zawodników. Pełne wyniki dostępne są na profilu Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI.
Wśród wielu zawodów, w których brali udział utalentowani przemyscy narciarze, warto wspomnieć przede wszystkim o Mistrzostwach Podkarpacia w slalomie gigancie, które odbyły się na stoku Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych.
Aż dziewięcioro zawodników Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI – oczywiście w różnych kategoriach wiekowych – stanęło na podium tych zmagań. Mistrzami Podkarpacia zostali: Maja Hendzel, Marta Zagulak i Sebastian Pacyniak. Wicemistrzami województwa: Jan Urban, Damian Semp, Marcin Zagulak i Agnieszka Pawłowska, zaś na najniższym stopniu podium stanęli: Małgorzata Johnson-Szczurek oraz Piotr Cap.
Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze