Reklama

Udane szusy podczas Pucharu Europa Karpat. Przemyślanie z medalami mistrzostw Podkarpacia [ZDJĘCIA]

Mimo że za oknami już (prawie) wiosna, chcemy na moment wrócić do sezonu zimowego, bo sporo „zaniedbań” mamy w tej kwestii.

Jedną z ważniejszych imprez minionego sezonu zimowego na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu były zawody o Puchar Europa Karpat w konkurencji slalom gigant. Ich organizatorem był Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski oraz – jako współorganizatorzy – Przemyski Ośrodek Sport i Rekreacji oraz Klub Narciarski KN Przemyśl SKI. Honorowy patronat objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Warunki były znakomite, więc i zabawa przednia. Zawody rozegrano w 18 kategoriach wiekowych a udział w nich wzięło 140 zawodników. Pełne wyniki dostępne są na profilu Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI.

Mistrzowie Podkarpacia

Wśród wielu zawodów, w których brali udział utalentowani przemyscy narciarze, warto wspomnieć przede wszystkim o Mistrzostwach Podkarpacia w slalomie gigancie, które odbyły się na stoku Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych.

Reklama

Aż dziewięcioro zawodników Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI – oczywiście w różnych kategoriach wiekowych – stanęło na podium tych zmagań. Mistrzami Podkarpacia zostali: Maja Hendzel, Marta Zagulak i Sebastian Pacyniak. Wicemistrzami województwa: Jan Urban, Damian Semp, Marcin Zagulak i Agnieszka Pawłowska, zaś na najniższym stopniu podium stanęli: Małgorzata Johnson-Szczurek oraz Piotr Cap.

Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/04/2025 11:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama