Reklama

Udany koniec rundy jesiennej naszych III-ligowców

Tak jak w przedostatniej kolejce rundy jesiennej zespoły z naszego regionu dostały nie lada łomot od rywali, tak w minionej – ostatniej w ramach „jesieni” – zaprezentowały się jak nigdy do tej pory w sezonie. Odniosły dwa okazałe zwycięstwa, strzelając siedem bramek i nie tracąc żadnej. Takiej huśtawki nastrojów nie było od dawna.

KS Wiązownica zagrała na własnym stadionie z sąsiadem w tabeli, czyli Czarnymi Połaniec. Znając brak regularności zespołu Szymona Szydełki, wszystkie rozstrzygnięcia były w tym pojedynku możliwe. Fakt, że był to dla gospodarzy mecz o absolutnie niebagatelnej stawce, nie miał większego znaczenia. Tym razem wiązowniczanie stanęli na wysokości zadania i nie dali żadnych szans rywalowi. Przełamał się strzelecko Michał Kitliński, który do tej pory ledwie dwukrotnie trafił do siatki. W meczu z Czarnymi zrobił to tyleż samo. A mógł ustrzelić hat-tricka, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Trudne zadanie stało przed beniaminkiem z Lubaczowa. I bynajmniej nie z racji trudnego rywala, a pytania, czy po domowym laniu od Chełmianki podnieśli się z kolan. Po ostatnim gwizdku sędziego pojedynku w Tarnowie można odpowiedzieć: tak. Po wspomnianym spotkaniu z funkcji trenera zrezygnował Konrad Wojtowicz, ale przystał na poprowadzenie drużyny w dwóch ostatnich meczach w tym roku. W Tarnowie znowu poeksperymentował, ale to przyniosło efekt, bo pewną wygraną Pogoni-Sokoła. Przed III-ligowcami jeszcze jedna kolejka – pierwsza rundy wiosennej. KS Wiązownica zagra u siebie z Lewartem Lubartów, zaś lubaczowianie pojadą do Nowego Targu na mecz z Podhalem.

 

Reklama

Unia Tarnów – Pogoń-Sokół Lubaczów 0:3 (0:0)

  • Bramki: 0:1 Dziadosz 75. min, 0:2 Gul 81. min, 0:3 Gul 88. min.
  • Unia: Misiaszek – Biś, Surma, Biały, Adamski – Sojda, Padło, Górkiewicz, Rojkowicz (59. Bociek) – Wardzała (59. Uzoigwe), Abramowicz (65. Świerkowski).
  • Pogoń-Sokół: Hajduk – Rębisz, Gul, Duda, Bielenda – Gawle (80. Grabowski), Rusjan (80. Popiela), Rosljakow (57. Rop), Więckowski – Żebrakowski, Dziadosz (82. Ausfeld).
  • Sędziował: Szymon Mendla (Jaryszów). Żółte kartki: Surma oraz Gawle, Żebrakowski i Popiela. Widzów: 200.

 

KS Wiązownica – Czarni Połaniec 4:0 (1:0)

  • Bramki: 1:0 Kitliński 23. min, 2:0 A. Kasia 58. min, 3:0 M. Wójcik 61. min, 4:0 Kitliński 71. min.
  • Wiązownica: Osobiński – Maj (66. Michalik), Hrabowskyj (16. M. Wójcik), Baraniuk, Kordas – Jopek, Janiczak, Jaroch (66. Tonia), Łazor – Kitliński, A. Kasia (75. J. Wójcik).
  • Czarni: Wieczerzak – Mucha, Jaskot (81. Galara), Banik, Kałaska – Salomon (66. Gaj), Kramarz (72. Słoma), Bawor, Kierys – Guca, Kardyś (80. Kilian).
  • Sędziował: Łukasz Mucha (Lublin). Żółte kartki: Maj, M. Wójcik oraz Kardyś, Bawor i Galara. Widzów: 200.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/11/2024 11:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama