Reklama

Udany start beniaminka. Klęska jarosławian

Na skrajnie dwóch biegunach znaleźli się dwaj przedstawiciele naszego regionu po inauguracyjnej kolejce III-ligowych zmagań.

Beniaminek tej klasy rozgrywkowej – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, grająca bez swojego najlepszego strzelca Krzysztofa Pietlucha – pewnie pokonała u siebie Spartakusa Daleszyce, JKS 1909 Jarosław poniósł natomiast klęskę w Radzyniu Podlaskim, ulegając aż 5:0 tamtejszym Orlętom. Klecona w ostatniej chwili ekipa Arkadiusza Barana miała ogromne problemy od samego początku z motoryką, przygotowaniem fizycznym, koncentracją i zrozumieniem. Oby czas pracował na ich korzyść.

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Gwóźdź 15. min, 2:0 Jurczak 52. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Przewoźnik, Walat, Wrona, Podstolak – Szewc, Gwóźdź (65. Hul), Mianowany (76. Więcek), Lech, Kocur (83. Wątróbski) – Jurczak (86. Baran).
Spartakus: Kołomański – Gębura, Szmalec, Zawadzki, Cedro (85. Kaleta) – Jeziorski, Ostrowski (66. Sitarz), Dziubek (71. Wychowaniec), Załęcki (76. Gil) – Blicharski (59. Wołowiec) – Sot.
Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Walat, Lech oraz Załęcki, Ostrowski, Sot i Wołowiec. Widzów: 300.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama