BADMINTON. W Zamościu odbył się coroczny ogólnopolski turniej kategorii młodzików oraz juniorów młodszych. Do zdobycia były punkty do ogólnopolskiej klasyfikacji rankingowej.

Nasz region zeprezentowali zawodnicy i zawodniczki z UMKS-u Dubiecko oraz UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl. Spisali się bardzo dobrze, sześciokrotnie stając na podium. W kategorii młodzików wśród dziewcząt w grze pojedynczej 1. miejsce zajęła Klaudia Bukowińska (UMKS Dubiecko), w grze podwójnej na drugim stopniu podium znalazły się Klaudia Bukowińska i Aleksandra Dudziak (UMKS Dubiecko). W grze pojedynczej chłopców bezkonkurencyjny okazał się Patryk Kordek (UKS „Aktywna Piątka”).
W kategorii juniorów młodszych w singlu 2. był Michał Bienia, 3. – Karol Zawalski (obaj UKS „Aktywna Piątka”), w deblu natomiast K. Zawalski w parze z Michałem Gieleckim z Kiko Zamość wygrali rywalizację.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze