Reklama

Udany występ w Zamościu

BADMINTON. W Zamościu odbył się coroczny ogólnopolski turniej kategorii młodzików oraz juniorów młodszych. Do zdobycia były punkty do ogólnopolskiej klasyfikacji rankingowej.


fot.zbiory własne

Nasz region zeprezentowali zawodnicy i zawodniczki z UMKS-u Dubiecko oraz UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl. Spisali się bardzo dobrze, sześciokrotnie stając na podium. W kategorii młodzików wśród dziewcząt w grze pojedynczej 1. miejsce zajęła Klaudia Bukowińska (UMKS Dubiecko), w grze podwójnej na drugim stopniu podium znalazły się Klaudia Bukowińska i Aleksandra Dudziak (UMKS Dubiecko). W grze pojedynczej chłopców bezkonkurencyjny okazał się Patryk Kordek (UKS „Aktywna Piątka”).

W kategorii juniorów młodszych w singlu 2. był Michał Bienia, 3. – Karol Zawalski (obaj UKS „Aktywna Piątka”), w deblu natomiast K. Zawalski w parze z Michałem Gieleckim z Kiko Zamość wygrali rywalizację.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama